2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı

Son güncellenen  Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği doğrultusunda yeniden düzenlenmiştir. 2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı. Eksiklikleri varsa bildirirseniz güncelleme yapılarak daha kullanışlı bir hale geleceği kanaatindeyim.

“İdareci arkadaşlarıma faydalı olacağına inandığım bir çalışmam.Müdür, müdür başyardımcısı, müdür yardımcısı ve memurların bir yıl boyunca ay ay yapmaları gereken çalışmaları pansiyon dahil plana işlenmiştir.”

 

İsteyen arkadaşlara word dosyası şeklinde e-posta ile gönderilir. Yorum kısmına not bırakmanız yeterli.

Selam ve Dua ile…

  [download id=”76″]

 

Yorumlar

“2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı” için 64 yanıt

 1. ilker öztürk avatarı
  ilker öztürk

  elinize sağlık hocam word halini alabilirsem bende okulum için düzenlemek istiyorum

 2. Hüseyin ÖKSÜZ avatarı
  Hüseyin ÖKSÜZ

  Değerli hocam, öncelikle yapmış olduğunuz program ve planlarınız için size çok teşekkür ediyorum. Elinize, emeğinize sağlık. Değerli hocam, 2014-2015 idareci yıllık çalışma planını e-posta adresime Word dosyası olarak gönderirseniz size müteşekkir olurum. Selam, sevgi, saygı ve dua ile Allah’a emanet olunuz.

 3. DURSUN ERGÜNEY avatarı

  Değerli hocam, öncelikle yapmış olduğunuz program ve planlarınız için size çok teşekkür ediyorum. Elinize, emeğinize sağlık. Değerli hocam, 2014-2015 idareci yıllık çalışma planını e-posta adresime Word dosyası olarak gönderirseniz size müteşekkir olurum. Selam, sevgi, saygı ve dua ile Allah’a emanet olunuz.

  1. masamot avatarı

   Özgün yorumları kopya yorumlara tercih ederim.

 4. BAL avatarı
  BAL

  hocam emeginize sağlık 2014-2015 idareci yıllık çalışma planını e-posta adresime Word dosyası olarak gönderebilir misiniz?

 5. Hasan ÖRENÇ avatarı
  Hasan ÖRENÇ

  Hocam, elinize sağlık, çok emek vermişsiniz. Tabi okulların özellikleri birbirinden farklı. Bu yüzden her okul kendi öznelinde güncelleme yapabilir. Bu programı kullanmak isterim; çok da beğendim, ama okuluma özel bir duruma getirmem için World formatında olması gerekir, yardımcı olursanız makbule geçer. Yardımlarınız ve emeğiniz için teşkkür ederim.

 6. necdetsaracoglu avatarı

  Sayın Öğretmenin eline ve bilgine sağlık .2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı -ile md yrd çalışma planlarını word olarak gönderirsen sevinirim.İyi çalışmalar

 7. SÜLEYMAN avatarı
  SÜLEYMAN

  Sayın öğretmenim çalışmaların için teşekkürler.2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı -ile md yrd çalışma planlarını word olarak gönderirsen sevinirim.İyi çalışmalar

  1. masamot avatarı

   Özgün yorumları kopya yorumlara tercih ederim. 🙂

 8. abdulselam avatarı

  Sayın öğretmenim çalışmaların için çok çok teşekkürler.2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı -ile md yrd çalışma planlarını word olarak gönderirsen sevinirim.İyi çalışmalar
  şimdiden teşekkürler

 9. Ömer BOZDOĞAN avatarı
  Ömer BOZDOĞAN

  sayın hocam emekleriniz için çok teşekür ederim.2014-2015 eğitim yılı idareci çalışma programını pdf olarak gönderirseniz çok sevinirim saygılarımla çalışmalarınızın devamını dilerim

 10. himmet kılınç avatarı
  himmet kılınç

  merhaba hocam emeğinize saplık Word halini atarsanız sevinirim.

 11. Şeref ŞEN avatarı
  Şeref ŞEN

  Emeğinize sağlık hocam, okulumuza uyarlayabilmemiz için Word dosyası biçiminde nasıl edinebilirizz acaba?

  1. masamot avatarı

   Gönderdim. Kolay gelsin.

 12. YILMAZ KISA avatarı

  Değerli hocam, öncelikle yapmış olduğunuz program ve planlarınız için size çok teşekkür ediyorum. Elinize, emeğinize sağlık. Değerli hocam, 2014-2015 idareci yıllık çalışma planını e-posta adresime Word dosyası olarak gönderirseniz size müteşekkir olurum. Selam, sevgi, saygı ve dua ile Allah’a emanet olunuz.

 13. kamil avatarı
  kamil

  güzel bir çalışma olmuş hocam. Tebrik ederim.

  Word halini de gönderebilirseniz çok teşekkür ederim. 🙂

 14. Aynur avatarı
  Aynur

  pdf formatında inceledim,çok güzel olmuş hocam.Okuluma uyarlayabilmek için word formatında göndermenizi rica etsem.. kolay gelsin

 15. Ali DÖNDAŞ avatarı
  Ali DÖNDAŞ

  Sayın Hocam, çalışmalarınızı yakından takip ediyor ve takdir ediyorum. Pdf formatındaki çalışmaları kendi okullarımıza uyarlayabilmemiz için word formatında siteye yüklerseniz ya da adresime gönderirseniz çok mutlu oluruz hocam. Yeni çalışmalarınızı dört gözle bekliyoruz Hocam.

 16. Veysel avatarı
  Veysel

  Sayın hocam merhaba. Çalışmalarınızdan ve paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Allah yapmış olduğunuz yardımların karşılığını öbür tarafta fazlasıyla verir inşaallah. İdareci çalışma planını neden pdf olarak paylaştınız. Word olsa daha iyi olmazmıydı. Zahmet olmazsa word olarak alabilirmiyiz. Allah yardımcınız olsun.

  1. masamot avatarı

   word olarak paylaşsaydım. benimle iletişime geçer miydiniz?

 17. Ahmet avatarı
  Ahmet

  Sayın hocam çalışmalarınız çok güzel ve orjinal…Allah razı olsun…Yöneticlğe yeni başladım aihl de çokça yardıma ihtiyacım var…Bu planı word olarak atarsanız çok memnun olurum…

 18. elif avatarı
  elif

  hocam çalışmanız çok başarılı diğer planlara göre daha kullanışlı.emeğinize sağlık Word dosyası olarak alabilirsem çok memnun olurum

 19. Gülşen avatarı
  Gülşen

  Değerli Öğretmenim.. 2014-2015 idareci yıllık çalışma planını e-posta adresime Word dosyası olarak gönderebilir misiniz. Yardımlarınız ve paylaşımlarınız için çok teşekkürlerrrr..

 20. Şeref avatarı
  Şeref

  Hocam merhabalar 2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı word versiyonu gönderirseniz çok memnun olurum geçen seneki gibi çok faydalı olacaktır ellerinize sağlık

 21. fırat avatarı
  fırat

  Sayın Öğretmenin eline sağlık 2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı -ile md yrd çalışma planlarını word olarak gönderirsen sevinirim.İyi çalışmalar

 22. İSMAİL KOCAKIŞLA avatarı
  İSMAİL KOCAKIŞLA

  Sayın hocam Word dosyası şeklinde göndermeniz mümkünse sevinirim. Şimdiden teşekkürler

 23. Elif avatarı
  Elif

  Sayın hocam elinize sağlık, emeğiniz için teşekkür ederiz. Word dosyası olarak gönderirseniz memnun olurum.Kolay gelsin!

 24. Emrah DEMİRAL avatarı
  Emrah DEMİRAL

  Allah razı olsun hocam, emeğinize sağlık. Paylaşımcı olmak bir İmam Hatip Lisesi öğretmenine herkesten daha çok yakıştığını sizinle gördüm. Göndereceğiniz Word dosyası için şimdiden teşekkür ediyorum.

 25. hayati iptas avatarı
  hayati iptas

  emeğinize saglik değerli hocam Word dosyasi olarak bekliyorum tesekkurler

 26. canan avatarı
  canan

  Hocam elinize, emeğinize sağlık. Bizim için çok faydalı bir çalışma olmuş. Benim de okul için kullanabilmem adına çalışmanızı Word olarak benimle paylaşırsanız çok müteşekkir olurum. Hayırlı çalışmalar.

 27. DAVUT avatarı
  DAVUT

  hocam çalışma için teşekkürler bir örneğini gönderirseniz

 28. Ahmet topak avatarı
  Ahmet topak

  çalışmalarınız teşekkürler World olarak mailime gönderebilirmisiniz

 29. Veysel avatarı
  Veysel

  Hocam, emeğinize sağlık, sa’yiniz meşkur ameliniz makbul olsun. Word olarak göndermenizi dilerim. İyi Çalışmalar.

 30. eda avatarı
  eda

  hocam hazırlamış oldugunuz yılık çalışma planından banada word dosyası olarak gönderirseniz sevinirim tşkler

 31. Hüseyin BAYIR avatarı

  HOCAM ÇALIŞMALARINI BEĞENİ İLE TAKİP EDİYORUM.
  ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİNE AİT İDARECİ YILLIK ÇALIŞMA PLANLARINIZI ALMAK İSTİYORUM (WORD BELGESİ FORMATINDA) GÖNDERİRSENİZ ÇOK AMA ÇOK MAKBULE GEÇECEKTİR.
  Hüseyin BAYIR Ordu-Çaybaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü
  Burak_Taha_Furkan@hotmail.com
  Selam ve dua ile 0505 656 04 13

 32. Hüseyin ÇİNKAYA avatarı

  Elinize sağlık. Word Halini Bende Alabilirmiyim. Teşekkürler.

 33. İDRİS MAKİNECİ avatarı
  İDRİS MAKİNECİ

  hocam 2014-2015 yıllık çalışma planını gönderirisen sevinirim selamlar Osmancık AİHL

 34. Selahattin avatarı

  HOCAM ÇALIŞMALARINI BEĞENİ İLE TAKİP EDİYORUM.
  2014-2015 İDARECİ YILLIK ÇALIŞMA PLANLARINIZI ALMAK İSTİYORUM (WORD BELGESİ FORMATINDA) GÖNDERİRSENİZ ÇOK AMA ÇOK MAKBULE GEÇECEKTİR.

 35. Zekeriye Demir avatarı
  Zekeriye Demir

  Merhabalar. 2014-205 lise irade çalışma planını word olarak gönderirseniz sevinirim. Emeginize sağlık kolay gelsin.

 36. Mustafa avatarı
  Mustafa

  Hocam ellerinize sağlık. Programlarınız çok güzel. Sizin gibi idarecilerle çalışmak okul için ayrıcalık olsa gerek. 2014 2015 idareci yıllık çalışma planlarınızı almak istiyorum. Teşekkür ederim.

 37. Metin avatarı
  Metin

  Sayın hocam çalışmalarınızı ve programlarınızı yararlı bulduğum için takip ediyorum. Ellerinize emeğinize sağlık. 2014-2015 idareci çalışma planını gönderirseniz memnun olurum. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

 38. İSMAİL avatarı

  Sayın Müdürüm çalışmalarınızı takip ediyorum.Yeni müdürlerdenim. Ellerinize sağlık emeğinize sağlık 2014 2015 ıdareci çalışma programını gönderirseniz memnun olacağım.selam ve dua ile.

 39. fERUDUN avatarı
  fERUDUN

  hocam çalışmalarınız çok güzel ve özenle hazırlamışınız. Ellerinize sağlık. Mail adresime Anadolu Lisesi Çalışma Programını gönderirseniz sevinirim. Teşekür ederim

  1. sait durmuş avatarı
   sait durmuş

   hocam elinize sağlık çok ayrıntılı çalışmışsınız. ben bunu yatılı bölge ortaokulunda kullanacam. bana Word olarak atarsanız sevinirim. selam ve hürmetler.

 40. yılmaz kısa avatarı

  Emeğinize sağlık hocam. Mail adresime Anadolu Lisesi Çalışma Programını gönderirseniz sevinirim. Teşekür ederim.

 41. emre avatarı
  emre

  Sayın hocam eline sağlık 2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı -ile müdür yardımcısı çalışma planlarını word olarak mail adresime gönderirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim

 42. ATİLA avatarı
  ATİLA

  Öncelikle emeğinize sağlık hocam. Gerçekten çok güzel çalışmalar yapıyorsun. Ancak yorum yapmayı ve programınızın doc halini vermeyi şarta bağlamanızı kınıyorum. Benim okulum ilkokul ve ortaokul bir arada yıllık çalışma planı ve şablonunuzun doc halini bana gönderirseniz Allah razı olsun göndermeseniz de Allah razı olsun. Çok af edersin ama kendimi dilenci gibi hissediyorum.

 43. İsmail HAkkı GÜVEN avatarı
  İsmail HAkkı GÜVEN

  elinize sağlık hocam word halini alabilirsem memnun olurum. bende okulum için düzenlemek istiyorum

 44. Ali DEMİR avatarı

  elinize sağlık hocam word halini alabilirsem memnun olurum. Aynı statüdeki bir lisede çalışıyorum. okulumuz için düzenlemek istiyorum. Allah razı olsun…

 45. Ali Rıza YILMAZ avatarı
  Ali Rıza YILMAZ

  sayın hocam eline, beynine sağlık. Zaman ayırıp bu çalışmaları yapıp kullanıma sunman ve mevzuatı takip ederek yenilemen takdire şayan. Allah’a emanet ol. Selam ve dua.

 46. ekrem kurt avatarı
  ekrem kurt

  s.a. hocam yıllık açlışma programını ekremkurt79@gmail.com mail atarsanız çok sevinirim. kolay gelsin.

 47. GÜLHAN avatarı
  GÜLHAN

  S.A. Kıymetli Hocam elinize sağlık güzel bir çalışma yapmışsınız. Bu planı okul olarak kendimize göre güncellemekte sakınca yoktur inşallah özellikle benim çalıştığım okul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olduğu için diyorum. Hazırladığınız planın ekleri varsa onlarla beraber Word belgesi olarakta almak isterim. Saygı, sevgi, selam ve dua ile…

 48. şahin avatarı
  şahin

  Değerli meslektaşım elinize sağlık. Allah razı olsun çok güzel olmuş, Eğer word olarak gönderirseniz sevinirim.
  Saygılarımla

 49. Mehmet KÜÇÜK avatarı
  Mehmet KÜÇÜK

  Değerli öğretmenim emeğinize sağlık. Başarılı Çalışma. Word dokümanı olarak mail atabileceğinizi belirtmişsiniz. Eğer mailime gönderirseniz çok sevinirim. saygılarımla

 50. dilek ercuman avatarı

  değerli hocam idareci yıllık plan gönderirmisiniz.koordinatör müdür yrd. yıllık plan var mı saygılar

 51. İsmail GÖKTÜRK avatarı
  İsmail GÖKTÜRK

  İdareci yıllık çalışma planlarını Word formatında gönderebilir misiniz. Şimdiden teşekkürler

 52. Özlem KARAÇAR avatarı
  Özlem KARAÇAR

  Sayın hocam,geçtiğimiz yıl da çok faydalandığım planınızı istemekte geciktim ancak Word dosyasını gönderirseniz minnettat kalırım selam ve dua ile iyi çalışmalar

 53. Ramazan KÜÇÜKALA avatarı
  Ramazan KÜÇÜKALA

  Hocam emeğinize sağlık word olarak dosyayı gönderebilirseniz memnun olcağım teşekkürler

 54. Murat POLAT avatarı
  Murat POLAT

  Emeğinize sağlık hocam world dosyası olarak gönderebilirseniz memnun olurum. şimdiden teşekkürler

 55. Nuri avatarı
  Nuri

  sayın hocam emeğinize sağlık. word dosyası olarak gönderebilir misiniz?

 56. Emin DALAK avatarı
  Emin DALAK

  Sayın hocam, elinize ve emeğinize sağlık. Bilgi paylaşıldıkça anlam kazanır. Allah razı olsun. Word formatını istirham ederim. Selam ve dua ile kalın

 57. ahmet avatarı
  ahmet

  selçuklu m.t.a.l. idareciyim.bu yıl planlamasında faydalanmak isstiyorum word gönderirseniz memnun olurum.

 58. mehmet zeki akar avatarı
  mehmet zeki akar

  Mahmud Sami hocam elinize sağlık ben de bir word belgesi olarak rica ediyorum
  kolay gelsin. teşekkürler

 59. Şükrü DEMİREZ avatarı
  Şükrü DEMİREZ

  Değerli hocam elinize emeğinize
  sağlık ben de bir word belgesi olarak rica ediyorum
  kolay gelsin. teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir