Uzunca Bir Ara

Evet gerçekten uzun bir ara verdim. Web sitemle fazla ilgilenemedim. Programlarımla ilgilenemedim. Sadece irtibata geçen öğretmen arkadaşlarımla program ve çalışmalarıma yönelik pansuman niteliğinde çalışmalarda bulundum. Yeni okulumdaki beni rahatsız eden uygulamaları revize etmeye, düzenlemeye çalışırken vaktin nasıl geçtiğini anlayamadım.

Geçen ekders programı üzerinde çalışırken bazı hataların olduğunu tespit ettim. Onları düzeltmeye çalışırken çok keyif aldığımı itiraf etmeliyim. Bu arada programların hatalarını tespitte ve geliştirilmesinde yardımcı olan arkadaşlarımı hayırla anıyorum. Her ne kadar çoğuyla yüz yüze görüşmemiş olsak dahi. Üç aylar münasebetiyle selamlarını ileten Mehmet Sezgin Hocama sevgi ve muhabbetlerimi gönderiyorum. Bu arada Hasan ÖZCAN Hocama da saygılarımı sunmak istiyorum.

Daha önceleri dediğim gibi tek başıma programlarla ilgilenmek bayağı vakit almakta. Kodların açık olduğunu söylemem rağmen destek alamadım. Bir ara bir öğretmen arkadaşımız bir programa ekleme yaptığını söylemişti. Göndermesini istemiştim. Hala gelmedi. Büyük ihtimalle unutmuştur diye düşünüyorum. Hayat şartları insanı gerçekten yoruyor.

Şu an sadece yazmak istedim. sadece yazmak. İnşallah rahatladığım vakit farkında olduğum bazı programlardaki hataları gidermeyi planlıyorum. Ve eğer paylaşmak istediğiniz fikirleriniz ve programlarınız olursa konsepte uygun onları da PAYLAŞIM ve ya daha uygun bir klasör altında paylaşabiliriz. Bildiğiniz üzere burası MASAMOT DÜNYASI… Herkese Yer Var!

Allah yar ve yardımcınız olsun. Üç Aylar şimdiden hayırlara vesile olur inşallah. Selam ve Dua ile…


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

“Uzunca Bir Ara” için bir yanıt

  1. Ekrem avatarı

    Siz de selam ve dua ile kalın hocam. Çalışmalarınızda başarılar dilerim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir