Öğretmen – Memur Devam Devamsızlık ve Ekders Programı (KBS Uyumlu) 17/07/2019

Bir hocamın isteğini emir telakki ederek yapılmıştır.

Program ile devam devamsızlığı tutmakla kalmıyor aynı zaman da Ekdersleri de hazırlıyoruz. Dahası bunları arşivlemekle de  kalmıyor KBS sitemine (www.kbs.gov.tr) aktarmak için gerekli dosyayı oluşturabiliyoruz.  Daha önce hazırlamış olduğumuz programın Mesleki ve Teknik Lise Şeflik, İşletmelerde Mesleki Eğitim ve 2016 yılından itibaren geçerli Nöbet Eklenmiş hali. Bir önceki versiyonda %25 Fazla gündüz ve %25 Fazla Gece, 112 ve 113 kodlu ekders yerine geçen görev %25 fazla gece ve gündüz eklenmişti. Şimdi de 118, 121, 122 ve 123 kodlamaları eklendi. Deneme yapmadan kullanmayınız. Bir hata varsa hemen haber vermeniz durumunda eksikliklerin giderilmesi için çalışılacaktır.

Selam ve Dua ile…

https://drive.google.com/drive/folders/1T7DT11_H6y-l4pev0J9twTnAC93s7Dl4?usp=sharing

Yorumlar

“Öğretmen – Memur Devam Devamsızlık ve Ekders Programı (KBS Uyumlu) 17/07/2019” için 5 yanıt

 1. ENVER avatarı
  ENVER

  EK DERS PROĞRAMINI ATABİLİRMİSİNİZ

 2. Sami avatarı
  Sami

  Sayın Hocam Emeğinize sağlık. Çok kullanışlı bir program yapmışsınız. KBS üzerinde deneme fırsatım olmadı daha ama bir konuda bilgi almak ihtiyacı hissettim. Mesela E.G.G.Görev Gündüz ile şeflik 110 koduyla ödeniyor. Satırlarda ayrı ayrı KBS aktarım dosyasında görünüyor. Bunun KBS Ye yüklenmesi sırasında toplam olarak mı ekleniyor acaba… Yani bu şekilde KBS ye eklemede sorun olur mu? Teşekkürler…

  1. masamot avatarı

   Sayın Hocam, aynı kodlular toplanarak aktarma dosyası oluşturulmaktadır.

 3. Mehmet avatarı
  Mehmet

  Hocam iyi günler 2016 versiyonunu yıllaedır kullanıyorum, teşekkürler. buradaki 2019 versiyonu indirmeme rağmen Excel sayfalar şeklinde açılıyor, köprü bağlantılar çalışmıyor, nerede hata yapıyorum acaba?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir