3 Şubat 2023 Cuma
Anasayfa » PROGRAM » Ortak Sınav Öğrenci Yerleştirme Programı
Ortak Sınav Öğrenci Yerleştirme Programı

Ortak Sınav Öğrenci Yerleştirme Programı

Okullarımıza yapılan ortak sınavların daha disiplinli ve düzgün yapılması için tarafımca hazırlanan program olup faydalı olması dileğiyle. Selam ve Dua ile…

oyerpro1

 [Yükleme bulunamadı.]

17 yorum

 1. Program ile ilgili öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum. Yapıcı yorumlar yol harıtamızı çizmekte önemli rol oynayacaktır.

 2. SÜLEYMAN TUTUMLU

  Programı ortaokulda kullanmaya çalışıyorum, 5 ve 7’leri kendi içinde6 ve 8’leri kendi içinde dağıtmaya çalışıyorum ama maalesef aynı sınıfları yan yana getiriyor ve de kız erkek yan yana oturtuyor.

 3. MURAT ÇİNİCİ

  Saygıdeğer hocam. Programınızı kullanmaya başladım ellerinize ve emeğinize sağlık.

  Program dağıtım yaparken aynı şube öğrencilerini arka arkaya çok nadir olarak da yanyana veriyor.

  Programınızın salon kapasitesi girilmesi en avantajlı yönü. Ancak karıştırırken arka arkaya gelme olasılığı oluşuyor. Bu sorunla ilgili bir çözümünüz var mı?

 4. Merhaba Hocam,
  Kişi yerleşimle ilgili makroda yaptığınız çalışmalar varsa ilebilir misiniz?
  İyi çalışmalar.

 5. hocam yarın sınav yapacağım ama 21 şubem var 21 . şubem sisteme çıkmıyor

 6. Allah razı olsun hocam gönderdiğiniz döküman işimi gördü.

 7. Selamun aleyküm hocam. Allah razı olsun güzel bir program hazırlamışsınız. teog sınavı olduğu için test yapmak gerekiyor diğer sınavları ama test sınavlarında kopya çok kolay oluyor. okul müdürümüze teklif ettik uğraşmak istemedi bu program bizim için biçilmiş kaftan Lakin kullanımı biraz karışık geldi kullanımıyla ilgili kısa bir yönerge verseydiniz çok iyi olurdu.

 8. Merhaba,

  Hocam elinize sağlık güzel yazmışsınız. Salonlara öğrenci dağılımının yanı sıra salon görevliside dağıtılabilirmi. Biz 5 bin öğrenciyi ve salon görevlilerini yaklaşık 150 salona dağıtmaya çalışıyoruz. Öğrenci dağılımında sorun yokta gözetmende gerekecek bize, bu dosyaya ilave edilebilir mi?

 9. Hocam elinize sağlık, şimdiye kadar gördüğüm en anlaşılır program, teşekkür ederim:)

 10. Hocam elinize sağlık, benim de şimdiye kadar gördüğüm en anlaşılır program.Program 20 sınıf(Salon) kapasiteli bunu nasıl arttırabiliriz . Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekürlerçıkmıyor.

 11. Selam,
  Programınız çok güzel… Bir iki önerim olacak mazur görürseniz…

  Bizim okulda 10. sınıflar 9, diğer sınıflar 4 er şube… Böyle olunca aynı sınava girecek öğrenciler yanyana gelebilmekte. Bu nedenle biz bir sınav salonu daha açtık. Ki yan yana gelen öğrenciler tek otursun. Ancak program sona koyduğumuz bu sınıfa öğrenci atmıyor. Yine aynı sınava giren öğrencileri yan yana koyuyor. Bu durum düzeltilebilir mi?

  2. husus çıktı almak çok uzun sürüyor. Çıktıları sınıf sınıf almaktansa bir oturumun bütün çıktılarını pdf formatında almak mümkün olmaz mı? Bu sayede kağıt israfı olmadan pdf den kontroller yapılır ve sonra çıktısı alınır.

  TEŞEKKÜR EDERİM ….. İYİ ÇALIŞMALAR ….

 12. Hüseyin DALGIÇ

  Hocam Allah razı olsun. Emeğinize sağlık. İşimizi görüyor. Tek dez avantajı aynı sınıf öğrencilerini arka arkaya getiriyor.

 13. hocam iyi günler, öncelikle elinize sağlık program çok güzel olmuş…
  şöyle bir sıkıntım var…
  rapor/sınıf listesi çekme/sınıfı secip listeyi getir dediğimde birinci sıradaki öğrencinin sınav salonu ve oturma yeri görünmüyor, ikinci sıradaki öğrencinin ise oturma yeri listede görünmüyor sayın hocam…
  şimdiden ilgine teşekkür ederim…
  iyi çalışmalar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.