22 Mart 2023 Çarşamba
Anasayfa » PROGRAM » Öğretmen – Memur Devam Devamsızlık ve Ekders Programı (KBS Uyumlu) 25/01/2016
Öğretmen – Memur Devam Devamsızlık ve Ekders Programı (KBS Uyumlu) 25/01/2016

Öğretmen – Memur Devam Devamsızlık ve Ekders Programı (KBS Uyumlu) 25/01/2016

Program ile devam devamsızlığı tutmakla kalmıyor aynı zaman da Ekdersleri de hazırlıyoruz. Dahası bunları arşivlemekle de  kalmıyor
KBS sitemine (www.kbs.gov.tr) aktarmak için gerekli dosyayı oluşturabiliyoruz.  Daha önce hazırlamış olduğumuz programın Mesleki ve Teknik Lise Şeflik, İşletmelerde Mesleki Eğitim ve 2016 yılından itibaren geçerli Nöbet Eklenmiş hali. Bu versiyonda %25 Fazla gündüz ve %25 Fazla Gecede eklendi. Maddi desteklerinizi bekliyorum. Gönlünüzden ne koparsa. Şimdiden kullananlara kolay gelsin. Yorumlarınızı bekliyorum. Denendi ama yinede kontrol ederseniz iyi olur. İrtibatı kopartmamak lazım. Selam ve Dua ile…

 

kbsa

Arkadaşlarımızın ilgi ve alakaları ile hatalı ve bilgi yanlışlığı olan kısımlar düzeltildi. Bu konuda arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Lütfen sizden ricam programı indirdikten sonra incelemeniz ve verileri kontrol etmeniz. Geri dönmenizi bekliyorum.

Nöbet  119 kodlu olarak düzeltildi. 25/01/2016 tarihinde güncellenmiştir.

[Yükleme bulunamadı.]

20 yorum

 1. Hocam öncelikle emeğiniz için çok teşekkürler. Ellerinze sağlık. Program tek kelime ile mükemmel bunu belirtmek istiyorum. yalnız programda nöbete yazılacak ek dersin veri kodu yanlış girilmiş. nöbet ücretinin ekders veri kodu 119 bundan dolayı da kbs dosyası oluşturulurken nöbet ücreti ile ilgili problem oluyor.

 2. Hocam KBS ile veri tipi kodları uyumsuz 118 Belleticilik %2 Fazla – 119 Nöbet olacakmış… Şu an ek ders yapamıyoruz…

 3. mehmet dağlar

  slm hocam emeğinize sağlık çalışmalarınız çok güzel devamsızlık saatlerini girerken aynı gün aldığı ek dersleri yazılacak mı program kendisi ek dersleri düşüyor mu

  • Selamlar. Şablona sabit olan verileri giriyorum ve dağıttıktan sonra gelmediği ders saatlerini öğretmen için önce ekderslerden silip devamsızlığa yetmezse maaş karşılığı kısmından silip devamsızlığa yazıyorum. 10 a 1 leri de hesaplayıp düzeltiyorum Haftalık olarak. Belleticilik ve sınav gibileri sonra giriyorum. Yani kendi düşmesi yok. O kadar profesyonel değilim 🙂 yardımcı olacaklar varsa kodlar açık.

 4. mehmet dağlar

  slm hocam takviye kursu gece olan bölüm kbs dosyasına aktarmıyor teşekkürler

 5. Mehmet Sağlam

  Selamün aleyküm, öncellikle teşekkürler hocam program için.
  Ancak Ocak ayında 01 Ocak açmak istediğimde açmıyor. Pansiyonlu okuluz ve belletmenlik girmem gerekiyor.

  • Hocam burada denedim sorun yok 01 ocak çıkıyor. Seçim aralığını girip şablondan verilerin transferini yapmanız gerekiyor. İsterseniz dosyayı gönderirseniz bir göz atabiliriz.

 6. s.a
  Hocam çalışmanız 2016 Office ile uyumlu mu

  • Hocam, büyük ihtimalle çalışması lazım diye düşünüyorum. Ama denemedim. Deneme imkanım olmadı. Sizin deneme imkanınız varsa sonuç paylaşabilirseniz sevinirim.

 7. Selamun Aleyküm,
  Hocam Ellerinize sağlık, programınız çok güzel ve kullanışlı olmuş.
  Bir sorum olacaktı. İlk ekranda veri tiplerinin karşısına * konulan satırlarının gözüküp, – konulan ekders satırlarının gizlenmesi mümkün mü? Çünkü oradaki veri tiplerinden atış eğitimi, Ekders yerine geçen göreve vb. veri tiplerini kullanmayacağım. Karışıklık olmasın istiyorum.

  Kolay gelsin. İyi günler.

 8. Öğretmenim programı indiremedim.Yardımcı olur musunuz?İyi çalışmalar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.