3 Şubat 2023 Cuma
Anasayfa » PROGRAM » LİSE DİSİPLİN PROGRAMI 01/10/2013
LİSE DİSİPLİN PROGRAMI 01/10/2013

LİSE DİSİPLİN PROGRAMI 01/10/2013

Daha önce yayımladığım programın tanık kısmı eklenerek geliştirilmiş ve gelişmiş hali. Ortaöğretim Kurumlarında disiplin işlemleri bayağı bir vakit almaktadır.  Vakit alan işlemleri usule uygun, düzenli bir şekilde yapabilmek için bu program tarafımca hazırlanmıştır. İdareci arkadaşlarıma faydalı olacağı kanaatindeyim. Selam ve Dua ile…

 

” Programda kayıt düğmesinden kaynaklanan sorun giderilmiş ve 09/10/2013 tarihi itibari ile güncellenmiştir.

” Programda bazı hatalar giderilmiş ve 26/10/2013 tarihi itibari ile güncellenmiştir.

” Programda bazı hatalar giderilmiş ve 11/05/2015 tarihi itibari ile güncellenmiştir.

[Yükleme bulunamadı.]

38 yorum

 1. Yeni Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğine göre yeniden düzenlenmiş ve tanık kısmı beta kullanıma açılmıştır. Hatalar çıkabilir. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Selam ve Dua ile…

 2. Benim kıymetli öğretmenim, teşekkür ederim

 3. Teşekkürler hocam. Emeğinize yüreğinize sağlık.

 4. Hocam programı microsoft office in hangi versiyonunda yazdınız. Ben 2007 be 2010 denedim fakat aşağıdaki hatayı verdi. “could not load an object because it is not avaible on this machine”

 5. Hocam öncelikle emeğinize sağlık. Programda olay kodunu girerken yeni kayıt kaydet butonu aktif durumdan çıkıyor ve kaydetmiyor. acaba nedendir. Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın. şimdiden hayırlı Cumalar..

 6. Sayın hocam programda indirdiğimiz programda sadece ilk sayfa açılmakta acaba hata yaptığımız bi yer mi var?

  • Hocam, Öncelikle makroları çalıştırdıktan sonra ilk ekranla karşılaşıyoruz. İlk ekranda sanık kısmında sanık1, sanık2 gibi (altta uyarı yazısı vardır.) yazının üzerinde tıklayarak sanık ekranına geçiyoruz. Orada sanığı kaydedip işlemlere devam ediyoruz. Tanık kısmı da aynı.

 7. merhaba hocam. program için çok teşekkürler. büyük kolaylık oldu. yalnız bir hata bildiriminde bulunacaktım. tanık eklediğimizde yazdırma aşamasına geldiğimizde ana veri girişini düzenlediğim halde sizin yazdığınız tosya verileri çıkıyor. sanık bölümünde böyle bir sıkıntı yok.

 8. Hüseyin ÖKSÜZ

  değerli hocam, öncelikle programlarınız için teşekkür eder, başarılar dierim. Sizinle disiplin programı hakkında görüşmek için bir kaç kez telefonunuzu aradım açmadınız. Telefonla birebir görüşüp programla ilgili çıkan hataları iletecektim. Telefonunuzu açarsanız hem tanışırız, hem de fikir teatisinde bulunmuş oluruz.

 9. Sevgili Hocam program için çok teşekkürler. Elinize kolunuza sağlık. Tanık modülünde ana formda oul bilgilerini düzenlmeme rağmen hala sizin okulun bilgileri çıkıyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla.

 10. s.a. hocam, disiplin programınız için teşekkürler. Programın ceza çıktı bölümünde. suçlu bulmuş yazıyor, Çıktı alınma esnasında “suçlu bulunmuştur” yazdırmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler, ALLAH razı olsun hocam.

 11. Çalışmanız için sizi canı gönülden kutlarım.

 12. Hocam disiplin programın son halini gönderebilirmisiniz. Teşekkürler emeğinize sağlık

 13. Merhaba Hocam,
  Öncelikle geliştirdiğiniz programlardan dolayı sizi tebrik ediyorum. Disiplin Programının düzenlenmiş son halini göndermeniz mümkün mü? Ayrıca programa başka raporlamalar da ilave edebilecek misiniz? Mesela cezanın kaldırılma durumunun kurulda görüşülmesi için uygun bir rapor, veya ceza alan öğrencilerin devamsızlık bilgilerinin ilgili müdür yardımcısına bildiren bir liste… Teşekkürler ve emeğinize sağlık.

 14. Merhaba Hocam,
  Yapmış olduğunuz programlardan dolayı teşekkür ederiz, emeğinize sağlık. Disiplin programının son halini gönderme imkânınız var mı acaba? Şimdiden teşekkürler. Selam ve dua ile kalınız.

  • Hocam bu sıralar siteye pek bakamıyorum. Gecikmeyle cevap verebiliyorum. Şu anda kullandığım programı inşaallah pazartesi okula gidince göndermeye çalışacağım. Kusura bakmayın. Geliştirme noktasında da inşaallah bir şeyler yaparız. En büyük sıkıntım vakit yetmiyoooooooooor. Yeni okulumda sıkıntılar epey var.

 15. hocam program gerçekten çok kullanışlı,yeni kullanmaya başladım ama tanık ifade raporunda sizin okulun bilgileri çıkıyor.nasıl düzeltebiliriz.acil lütfen bir sürü dosya birikti

 16. hocam emeğinize sağlık

 17. Merhaba Hocam,
  Yapmış olduğunuz programlardan dolayı teşekkür ederiz, emeğinize sağlık. Disiplin programının son halini gönderme imkânınız var mı acaba? Daha önce de yazmıştım ama gelmedi. Acaba unutuldu mu diye affınıza sığınarak hatırlatmak istedim. Şimdiden teşekkürler. Selam ve dua ile kalınız.

 18. Emeğinize sağlık. İşlerimizi kolaylaştırıyorsunuz, Allah’da sizin işlerinizi kolaylaştırsın.
  Selam ve dua ile…

 19. halil ibrahim tekin

  hocam sizinle telonda görüşmüştük
  lise disiplin proğramı

 20. Hocam biz bu programa öğrenci eklemeyi beceremedik. Yardımcı olabilirmisiniz.

  • Yönlendirmeyi okudunuz mu? İlk bölüm ve bir sanık sınıfı ve öğrenci no ile birlikte girilmeli. Telefon açarsanız ayrıntılı konuşuruz. Selamlar.

 21. Sayın hocam programınızı uzun zamandan beri Lise Disiplin Programını beğenerek kullanıyorum, işlerimi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Ancak tanıkların yazılı ifadelerinin özeti Disiplin kurulu karar örneğinde çıkmıyor. Bu sorunu nasıl çözeriz.

 22. İSA ÇON-İSKİLİP ANADOLU LİSESİ

  Mahmut hocam Selamün Aleyküm,
  İdareci çalışmayı göndermişsiniz Allah razı olsun
  Lise Disiplin Programını da gönderirseniz çok sevinirim
  Yeni okulunuzda başarılar dilerim,Allah utandırmasın hocam selametle…

 23. hocam programın son halini gönderirseniz sevinirim.Şimdiden Allah razı olsun.

 24. cemil cem kalelioğlu

  Hocam ben disiplin proğramınızı indirdim.olay ekleyemedim.tüm programların güncel hallerini atarmısınız. Ortak sınav programında 11 ve 10 sınıf yapınca öğrencileri düzgün dağıtmıyor emekleriniz için teşekkür ederim.

 25. Selahattin yıldırım

  Hocam kayseri argıncık mesleki teknik Anadolu lisesinde sizin hazırladığınız disiplin programını kullanıyoruz. Kullandığınız disiplin programının en son güncel halini gönderirseniz sevinirim.

 26. Hocam ben disiplin proğramınızı indirdim.olay ekleyemedim.tüm programların güncel hallerini atarmısınız. Tanıklar kısmı tam güncel değil hata veriyor. mümkünse en som kullandığınız programı atarsanız çok memnun olurum.

 27. Yüksel Öğretmen

  Hocam programınızın güncel halini gönderebilir misiniz?
  Çok teşekkür ederim.

 28. sevgili hocam emeğinize sonsuz teşekkürler ben açamadım maillime gönderirmisiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.