3 Şubat 2023 Cuma
Anasayfa » FİKRİM » 2015-2016 İdareci Yıllık Çalışma Planı (Ortaöğretim için)
2015-2016 İdareci Yıllık Çalışma Planı (Ortaöğretim için)

2015-2016 İdareci Yıllık Çalışma Planı (Ortaöğretim için)

Son güncellenen  Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği doğrultusunda yeniden düzenlenmiştir. 2015-2016 İdareci Yıllık Çalışma Planı. Eksiklikleri varsa bildirirseniz güncelleme yapılarak daha kullanışlı bir hale geleceği kanaatindeyim.

“İdareci arkadaşlarıma faydalı olacağına inandığım bir çalışmam.Müdür, müdür başyardımcısı, müdür yardımcısı ve memurların bir yıl boyunca ay ay yapmaları gereken çalışmaları pansiyon ve MAÖL dahil plana işlenmiştir.”

İsteyen arkadaşlara word dosyası şeklinde e-posta ile gönderilir. Yorum kısmına not bırakmanız yeterli.

Selam ve Dua ile…

  [Yükleme bulunamadı.]

75 yorum

  • Kıymetli Hocam:Yaptığınız çalışma ve harcadığınız emek için Rabbim sizlerden razı olsun.Yaptığınız çalışmaları bu gün gördüm. Bu anlamdaki çalışmalara fazlasıyla değer verdiğim için sizlerle doğrudan görüşmek isterim.Özellikle yaptığınız çalışmalar içerisinden İdareci Çalışma Planı, Disiplin Programı ve Doğrudan Temin Programlarını kullanmak istiyorum.İdareci çalışma programının word olarak paylaşımı bizleri rahatlatacaktır.
   Çalışmalarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
   Murat ERTAŞ
   Ayazağa Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürü

 1. mail olarak yılık çalışma planını gönderebilirsiniz. teşekkürler

 2. Hüseyin ÖKSÜZ

  Değerli hocam; öncelikle yapmış olduğunuz programlar için teşekkür eder, en kalbi sevgi ve saygılarımı sunarım. Allah sizden razı olsun. Elinize, emeğinize sağlık. Değerli hocam; 2015-2016 yıllık çalışma planını mail olarak gönderirseniz sevinirim. Diğer bir husus, disiplin programında aynı konuda bir öğrenci için yazdığımız şeyi diğer öğrenciler için kopya yapıştır yapamıyoruz. Sizden ricam bunu da düzeltip mail adresime gönderirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür eder, saygılar sunarım.

  • Sevgili Hocam, sistem kaynaklı sağ tuş kopyalama şu an çalışmıyor. Fakat blokladıktan sonra Ctrl + C kopyala Ctrl + V ypıştır kullanarak işleminizi halledebilirsiniz.

   • Hüseyin ÖKSÜZ

    Sevgili hocam; Disiplin Programının “İfade-Savunma Çağrı Pusulası” kısmında hem de üstteki tebliğ-tebellüğ bölümünde hem de öğrenciye verilen kısımda “belirtilen” yerine yanlışlıkla “belirilen” olarak yazılmıştır. İlgili yerleri düzeltip mail gönderirseniz sevinirim.

 3. Hüseyin ÖKSÜZ

  Değerli hocam; 2015-2016 İdareci yıllık çalışma programını gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim. Programda Sorumluluk Sınavları Kasım-Nisan aylarında gösterilmiş. MEB 13/09/2014-29118 Sayılı Resmi Gazetede Orta Öğretim Kurumları Yönetmeliğinin bazı maddelerinde değişiklik yapmış ve bu kapsamda Yönetmeliğin 58. Maddesinin 2.fıkrasında da Sorumluluk Sınavlarıyla ilgili olarak değişikliğe gitmiştir. “Sorumluluk Sınavları birinci ve ikinci dönemin ilk haftası içerisinde 2 alan öğretmeni tarafından yapılır” demek suretiyle Eylül-Şubat aylarına almıştır. Yine çalışma takviminin Temmuz ayı iş ve işlemlerinde “Kantin İhale İşlemlerinin tamamlanması (Uzatma Yoksa)” maddesinde sorumlu kişi Müdür Başyardımcısı olarak gösterilmiştir. Halbuki Okul-Aile Birliği Yönetmeliği hükümlerine göre öncelikli olarak bu görev Okul Müdürü ve Okul Aile Birliği Başkanına aittir. Yazmış olduğum hususları gözden geçirip yeniden düzenlerseniz sevinirim. Selam ve dua ile.

  • Hocam teşekkür ederim. Değişiklikler gözümden kaçmış. Düzeltmeler uyarınız doğrultusunda yapılmıştır.

   • Hüseyin ÖKSÜZ

    Sevgili hocam; Disiplin Programında düzeltme yapmışsınız, teşekkür ederim. Ancak program açılmıyor. İngilizce olarak şu hataları veriyor; Microsoft Forms: “Could not load an object because it is not available on this machine”, Compile eror: “Method or data member not found” ve “This command will stop the debugger.” gibi hatalar vermekte ve program açılmamaktadır. Bakarsanız sevinirim. Selam ve dua ile.

 4. musa gündoğdu

  Sayın Hocam:Yaptığın çalışma ve harcadığın emek için Allah senden razı olsun.Ben Antalya merkezde bir ilkokulda müdür yardımcısı olarak çalışıyorum.Senden ricam 2015-2016 yıllık çalışma planını word olarak gönderirsen kendi okuluma göre uyarlayacağım.Şimdiden çok teşekkürler.Kolay gelsin.

 5. çalışmalarınızda başarılar . mail olarak gönderirseniz memnun olurum .teşekkür ederim

 6. ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.YILLIK ÇALIŞMA PLANINI MAİL OLARAK ATARSANIZ SEVİNİRİM…KOLAY GELSİN İYİ ÇALIŞMALAR….

 7. Değerli hocam hazırladığınız çalışma idarecilerin her sene başında saatlerce uğraştığı ve okulun diğer gerekli işleri için vakit ayıramadığı bir çalışmadır. Emeğinize sağlık Allah razı olsun sizden. Hakkınızı helal ediniz. Çalışmayı bana da mail atarsanız çok sevinirim. olcayfazla@hotmail.com

 8. 2015-2016 İdareci Yıllık Çalışma Planı (Ortaöğretim için) word olarak mail adresine gönderirseniz seviniriz. selam ve dua ile iyi çalışmalar.

 9. Hocam çalışma için teşekkürler. Word dosyasını alabilirmiyim.

 10. Sayın hocam okulumuz uluslararası anadolu imam haltip lisesi bazı ekleyeceğimiz hususlar var. 2015-16 öğretim yılı idareci yıllık çalışma programının word dosyasını göndermenizi rica ediyorum. Selam ve saygılarımla…

 11. emeğinize sağlık benim mail adresime Word dosyası olarak atarsanız sevinirim iyi çalışmalar

 12. değerli hocam çalışmanızdan dolayı çok teşekkür ederim.elinize sağlık.mail adresime word olarak atarsanız sevinirim.çok teşekkür ederim.

 13. idareci yıllık çalışma planınız çok güzel ellerinize sağlık.mailimize gönderirseniz cok memnun olurum.iyi günler.

 14. Hocam çalışmalarınızdan dolayı teşekür ederim.mümkünse 2015-2016 idareci çalışma yıllık planını word olarak gönderebilirmisiniz.

 15. hocam 2015- 16 çalışma planını mail atabilirmisin ? Word olarak

 16. Değerli meslektaşım; internette gezinirken sitenizden haberdar oldum. Güzel bir çalışma yapmaktasınız.
  Sizlerden:2015-2016 İdareci çalışma planını word olarak,
  Öğretmen – Memur Devam Devamsızlık ve Ekders Programı mail olarak gönderebilirmisiniz? Selamlar…

 17. Değerli hocam,

  Fizik öğretmeni ve müdür yardımcısı olarak siteni sürekli takip ediyorum.

  Allah razı olsun verdiğin emeklerden dolayı.

 18. Değerli Hocam çalışmanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Elinize ve emeğinize sağlık. Ortaöğretim yıllık çalışma planını mail adresime Word yada excel olarak atarsanız sevinirim.

 19. Hocam çalışmanız için öncelikle teşekkür ederiz.. 2015-2016 idareci çalışma takvimini word olarak atarsanız memnun olurum.

 20. hocam 2015-2016 yıllık çalışma planını mail adresime word dosyası olarak atarsanız sevinirim teşekkürler hocam.

 21. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. 2015-2016 İdareci Çalışma programını Word dosyası olarak gönderirseniz sevinirim.

 22. hocam selamlar
  acaba banada gönderebilirmisiniz. iyi çalışmalar dilerim.
  emeğinize ve yüreğinize sağlık.
  hmmtklnc@yahoo.com

 23. Hocam elinize sağlık
  maile doc olarak gönderirseniz çok minnettar olacağım iyi çalışmalar

 24. sayın hocam çalışmanızdan ötürü teşekkür ederim. word belgesi şeklinde mail adresime atabilirseniz memnun olurum. çalışmalarınızda başarılar. emeğinize sağlık

 25. SelamünAleyküm hocam sayın hocam geçen sene de programınızdan yararlanmıştım. Allah razı olsun. Rabbim işlerinizi rast getirsin inşaAllah. sağlık ve afiyetler dilerim.
  bende mail olarak alabilirsem çok sevinirim. selam ve dua ile. (alimedemir@gmail.com)

 26. Sayın hocam hakkınızı helal etmenizi umut ederek Word dosyasını göndermenizi rica ediyorum

  • Hocam yorum moderatör onayından geçemedimi acaba idareci çalışma planınının Word dosyasından iki yıldır çok faydalanıyorum bu senede gönderirseniz çok sevinirim

 27. Emeğinizden dolayı teşekkür eder,çalışmalarınızı Word olarak gönderirseniz ,mutlu oluruz.

 28. hocam çalışmalarınızda başarılar diliyorum.word formatında gönderebilirseniz memnun olurum.Şimdiden Allah razı olsun

 29. Hocam verdiğiniz emekler için teşekkür ederiz. Allah razı olsun. Planı Word Dosyası olarak gönderebilirseniz memnun olurum.

 30. Ekrem ÇAĞIRTEKİN

  Değerli hocam 9,10,11(4 saatlik),12(3 saatlik) 2015-2016 fizik yıllık planlarını ve Sene başı fizik zümre tutanağını word dosyası olarak gönderirseniz memnun olurum.Şimdiden emekleriniz için ALLAH razı olsun.

 31. Hocam önceki yılda planınızı kullandım, bu yılda gönderebilirseniz sevinirim.
  şimdiden teşekkür ederim 😉

 32. slm idareci yıllık çalışma takvimini word ortamında mail atabilir misiniz?Teşekkürler

 33. ortaöğretim için

 34. hocam bana fizik planları gelmiş ancak idareci yıllık çalışma planına ihtiyacım var size zahmet olacak ama

 35. hocam büyüksün bir şey demiyorum bunun üstüne bana son güncel halini yollarsan sevinirim

 36. Çalışmalarınız bizlere çok faydalı oldu. Teşekkür ederim sayın hocam..

 37. ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.YILLIK ÇALIŞMA PLANINI MAİL OLARAK ATARSANIZ SEVİNİRİM…KOLAY GELSİN İYİ ÇALIŞMALAR….

 38. Hocam çalışmalarınız için saygılar.İdareci çalışma planını word olarak gönderirseniz sevinirim.Saygılar

 39. Selamunaleykum, Üstadım, paylaşımınız için müteşekkiriz; emeğinize, yüreğinize sağlık.. Çalışmayı word dosyası şeklinde elektronik posta adresimize de gönderebilirseniz, memnun oluruz. Selam ve dua ile..

 40. Yıllık çalışma Planını..

 41. Sayın hocam,çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim.İdareci yıllık çalışma planını word olarak mail adresime gönderirseniz çok memnun olurum. Yardımlarınız ve emeğiniz için tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar

 42. Sayın Hocam:Yaptığın çalışma ve harcadığın emek için Allah senden razı olsun.Bende Ankara da Beyazıt ortaokulunda müdür yardımcısı olarak çalışıyorum.Senden ricam 2015-2016 yıllık çalışma planını word olarak gönderirsen kendi okuluma göre uyarlayacağım.Şimdiden çok teşekkürler.Kolay gelsin saygılar…

 43. Sayın hocam,çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim.İdareci yıllık çalışma planını word olarak mail adresime gönderirseniz çok memnun olurum. Allah razı olsun Emeğinize sağlık

 44. abdullah eraslan

  İdareci yıllık plan gönderirseniz sevinirim. Allah Razı olsun

 45. Selamunaleykum. Muhterem hocam; Öncelikle yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dilerim. Ayrıca yeni görevinizde başarılar dilerim. Son güncellemeyi yaptıysanız idareci çalışma planını gönderebilir misiniz? Selam ve dua talebi ile Allah(CC)’a emanet olunuz.

 46. Muzaffer ÇALIK

  iyi günler hocam yıllık çalışma planı nı mail olarak atabilir misiniz rica etsem

  bu arada yaptığınız bütün çalışmalar için ALLAH sizden razı olsun…………..

 47. hocam elinize sağlık diğer bazı programlarınızı da kulandım.planın word halini gönderirseniz sevinirim.

 48. İdareci yıllık plan gönderirseniz sevinirim. Allah Razı olsun.Şimdiden emeklerinize sağlık.

 49. Hocam çalışmalarınız için saygılar.İdareci çalışma planını word olarak gönderirseniz sevinirim.Saygılar

 50. Değerli Hocam. Elinize sağlık idari çalışma planı mümkünse bize de gönderirseniz memnun oluruz. Selamlar.

 51. 2015-2016 İdareci Yıllık Çalışma Planı (Ortaöğretim için) word olarak mail adresine gönderirseniz seviniriz. selam ve dua ile iyi çalışmalar

 52. Hocam word olarak gönderebilir misiniz.iyi calismalar

 53. Hocam programı mail olarak gönderebilir misiniz? İyi çalışmalar

 54. hocam 2015-2016 idareci yıllık çalışma planını gönderirsen sevinirim. teşekkürler

 55. Hocam Emeğinize Sağlık. E-Mail bekliyoruz

 56. Word Formatında gönderirseniz sevinirim.

 57. Hocam yıllık çalışma planının word halini gönderebilir misiniz?

 58. Hakan gündoğar

  Hocam yıllık çalışma planının word halini gönderebilir misiniz? Elinize sağlık.

 59. Öncelikle teşekkür ediyorum. Çok güzel proğramlar var. İdareci yıllık çalışma proğramını Word olarak gönderirseniz sevinirim.

 60. Saygıdeğer hocam, çalışmalarınızdan dolayı teşekür ediyorum. Allah razı olsun. Ben Fen Lisesi Müdürü olarak görev yapıyorum. Yıllık çalışma planımız vardı ama sizin planı görünce güncelleme ihtiyacı duydum. Mümkünse 2015-2016 ve 2016/2017 idareci yıllık çalışma planlarını word olarak gönderebilirseniz çok memnun olurum. Selam ve saygılarımla…

 61. Şükrü DEMİREZ

  Saygıdeğer hocam, çalışmalarınızdan dolayı teşekür ediyorum. Allah razı olsun. Ben Fen Lisesi Müdürü olarak görev yapıyorum. Yıllık çalışma planımız vardı ama sizin planı görünce güncelleme ihtiyacı duydum. Mümkünse 2015-2016 ve 2016/2017 idareci yıllık çalışma planlarını word olarak gönderebilirseniz çok memnun olurum. Selam ve saygılarımla

 62. Şükrü DEMİREZ

  Saygıdeğer hocam, çalışmalarınızdan dolayı teşekür ediyorum. Allah razı olsun. Ben Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü olarak görev yapıyorum. Yıllık çalışma planımız vardı ama sizin planı görünce güncelleme ihtiyacı duydum. Mümkünse 2015-2016 ve 2016/2017 idareci yıllık çalışma planlarını word olarak gönderebilirseniz çok memnun olurum. Selam ve saygılarımla az önce sehven fen lisesi olarak yazıldı

 63. Şükrü DEMİREZ

  Saygıdeğer hocam, çalışmalarınızdan dolayı teşekür ediyorum. Allah razı olsun. Ben Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü olarak görev yapıyorum. Yıllık çalışma planımız vardı ama sizin planı görünce güncelleme ihtiyacı duydum. Mümkünse 2015-2016 ve 2016/2017 idareci yıllık çalışma planlarını word olarak gönderebilirseniz çok memnun olurum. Selam ve saygılarımla az önce sehven fen lisesi olarak yazıldı sukrudemirez1964@gmail.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.