29 Ocak 2023 Pazar
Anasayfa » PROGRAM » LİSE DİSİPLİN PROGRAMI 05/11/2016

LİSE DİSİPLİN PROGRAMI 05/11/2016

LİSE DİSİPLİN PROGRAMI 05/11/2016 (ListWiew Sorunu Olanlar için) Vakit alan işlemleri usule uygun, düzenli bir şekilde yapabilmek için bu program tarafımca hazırlanmıştır. İdareci arkadaşlarıma faydalı olacağı kanaatindeyim. Selam ve Dua ile… MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ORTAÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ  28/10/2016-29871 RG değişiklikler İşlenmiştir.

Review Overview

Masamot

Summary : Program Hakkındaki Puanlama

Sizin Oylamanız: 4.36 ( 14 Oy)
0

yenidisplin

LİSE DİSİPLİN PROGRAMI 05/11/2016 (ListWiew Sorunu Olanlar için)

Vakit alan işlemleri usule uygun, düzenli bir şekilde yapabilmek için bu program tarafımca hazırlanmıştır. İdareci arkadaşlarıma faydalı olacağı kanaatindeyim. Selam ve Dua ile…

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ORTAÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ  28/10/2016-29871 RG

değişiklikler İşlenmiştir.

[Yükleme bulunamadı.]

23 yorum

 1. Sayın Hocam öncelikle program için teşekkürler , yeni kullanmaya başladım, ama sanık ifadesini yazdır dedğimde runtim error 13 type mismatch çıkyor ve hata veriyor acaba bu sorun nasıl çözülür

 2. Hasan COŞKUNLAR

  Sayın hocam ilk olarak elinize sağlık, bir sıkıntımız var ifade veya savunma aşamasında ANA FORM butonuna bastığımızda “Microsoft Excel Çalışmayı Durdurdu” hata mesajını veriyor.

 3. Hocam neden yapıyor bilmiyorum ancak Sınıf Öğretmeni görüşü almak istediğimde Öğretmenin ismini yazıyorum tamam dediğimde “Run Time Error 1004 , WorksheetFunction sınfının Lookup özelliği alınamıyor” şeklinde hata mesajı veriyor. İşeltim sistemi Windows 10. diğer özelliklerde hata göremedim elinize sağlık güzel bir çalışma emeğiniz için teşekkür ederim. Debug deyince ise
  Sheets(“SINIFREHBER”).Cells(5, 3).Value = WorksheetFunction.Lookup(Sheets(“SINIFREHBER”).Cells(1, 10).Value, Sheets(“OGRVERI”).Range(“A4:A65000”), Sheets(“OGRVERI”).Range(“c4:c65000″)) & ” Sınıf Rehber Öğretmeni”
  satırnı gösteriyor.

 4. Disipli Kurulu Kararınd a Müdürün onay kısmı üzerindeki tarih hücresi dar olduğu için tarih gözükmüyor

 5. HOCAM ANA SAYFADAN AYRINTI EXCEL SAYFASINA DÖNÜŞ YAPAMIYORUM,NE YAPMAM LAZIM.AYRICA ABDULLAH HOCAMA DA SELAM SÖYLEYİN KUŞADASINDA BERABERDİK,S,Z AYNEN JON VAYNEN DEYİN O TANIR….

 6. hocam indirme linki kırık yardımcı olabilirmisiniz acaba…

 7. saın hocam indirme yapılamıyor yardımcı olurmusunuz

 8. slm hocam siteden indiremedim nasıl elde edebilirim bu programı

 9. Müdür Yardımcısı

  Merhabalar,

  Çok başarılı bir program ellerinize sağlık.

 10. ceza verilince çıkan sayfada okul disiplin kurulu kararı yazıyor ama bizim okul müdürü derki okul öğrenci ödül ve disiplin kurulu kararı yazacak. bunu nasıl değiştirebiliriz.

 11. Selamlar,
  Öncelikle böyle güzel bir program hazırladığınız için teşekkür ederim.yeni sistemde üstyazılar dys sistemi için udf biçiminde hazırlanıyor. Tarih ve sayı dys den alınıyor. Programı udf uyumlu yapabilir misiniz?

 12. Hüseyin ÖKSÜZ

  Değerli hocam, program için teşekkür ederim. Elinize, emeğinize sağlık. Allah sizden razı olsun. Bildiğiniz gibi Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği 16 Eylül 2017 tarihinde değişti. Bunlar arasında “Disiplin” ile ilgili maddeler de var. Bu bağlamda haliyle bu değişikliklerin programa yansıması gerekir. Programı güncelleyip “hoksuz66@hotmail.com” e-posta adresime gönderirseniz sevinirim. Ayrıca “İfade” ve “Savunma ” çağrı kağıtlarında yazım hatası vardır. Kontrol edip bu hataları da giderirseniz memnun oluruz. Şimdiden göstereceğiniz ilgiye teşekkür eder, saygılar sunarım.

 13. Sayın Hocam
  Öncelikle böyle güzel bir program hazırladığınız için teşekkür ederim. Programda Sınıf öğretmeni görüşü bölümünde öğrenci daha önce herhangi bir disiplin olayında ismi geçmişse ilk olayın dilekçe ve olay bilgileri çıkmaktadır. Düzenleme yaparsanız sevinirim.

 14. sayın hocam program kapatılırken com pile error can”t fihd Project library diye hata veriyor

 15. Hüseyin ÖKSÜZ

  Kıymetli hocam, öncelikle yaptığınız programlardan dolayı teşekkür ederim. Disiplin programınızı 16 Eylül 2017 tarihinde değişen Ortaöğretim Yönetmelik maddelerini güncelleyerek e-posta adresime gönderirseniz sevinirim. Selam ve dua ile.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.