29 Ocak 2023 Pazar
Anasayfa » PROGRAM » LİSE DİSİPLİN PROGRAMI 01/09/2015
LİSE DİSİPLİN PROGRAMI 01/09/2015

LİSE DİSİPLİN PROGRAMI 01/09/2015

Vakit alan işlemleri usule uygun, düzenli bir şekilde yapabilmek için bu program tarafımca hazırlanmıştır. İdareci arkadaşlarıma faydalı olacağı kanaatindeyim. Selam ve Dua ile…

 

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ORTAÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ  1/7/2015-29403 RG

değişiklikler İşlenmiştir.

” Programda bazı hatalar giderilmiş ve 01/09/2015 tarihi itibari ile güncellenmiştir.

” Programda sanık kısmına girişteki hata giderilmiş ve 19/09/2015 tarihi itibari ile güncellenmiştir.

” Programda Kayıt Silme deki hata giderilmiş ve 22/09/2015 tarihi itibari ile güncellenmiştir.

[Yükleme bulunamadı.]

27 yorum

 1. Hüseyin ÖKSÜZ

  Değerli hocam, 1 Temmuz 2015 tarihinde değişen Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinin Disiplinle ilgili maddelerini “Lise Disiplin Programına” işleyerek güncellediğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Elinize, emeğinize sağlık. İlgili Programı “hoksuz66@hotmail.com” e-posta adresime gönderirseniz beni mutlu etmiş olursunuz. Şimdiden sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızda üstün muvafakiyetler diliyorum.

 2. Sayın Hocam, emek verip böyle bir program hazırladığınız için teşekkür ederim. Benim sorunum programı açtığımda ana menü otomatik açılıyor. ancak, gelen evrak tarih ve sayısı, olayın işlendiği yer, sanıklar, tanıklar yazılıp kaydedildikten sonra ifade tutanakları, çağrı tutanakları, savunma tutanakları vb hiçbir sayfa gözükmüyor. ana menüde kalıyorum. ne yapabilirim. (makrolar aktif)

  • Selamlar. Hocam Sanıklar sekmesinde en aşağıda not var. Sanık 1 Sanık 2 gibi üzerine gelince fare imleci + olur tıklayınca giriş sağlanır. Kolay Gelsin.

   • farketmemiştim hocam. çok teşekkür ederim. işimizi çok kolaylaştıracak güzel bir program. elinize sağlık.

 3. Sayın Hocam,
  Tanık ifadesi almak istediğimizde Compile error:
  Method or data member not found hatası veriyor ve Microsoft visual basic sayfası açılıyor.
  Private Sub UserForm_Initialize2() bölümünde kalıyor.

 4. elinize sağlık hocam sorun giderilmiş, siteden indirdim programı. iyi çalışmalar dilerim.

 5. Hocam kusura bakmayın sizi de meşgul ediyorum sürekli ama kayıt silme işleminde de hata alıyorum.

  Microsoft visual basic
  Compile error:
  Variable not defined.

  Rica etsem ilgilenir misiniz.

 6. HOCAM programı kullanıyorum tanık ifade tutanağında yeni tanık eklediğimde,tutanağı yazdırmak istediğimde başka dilekçecinin bilgileri tutanakta çıkıyor.yazdığım soruda sorun yok çözüm olursa sevinirim.

 7. LİSE DİSİPLİN PROGRAMI için teşekkür ederim lakin program çalıştırılırken “ClassFactory istenen sınıfı sağlayamıyor ” şeklinde hata veriyor Office yi yeniden yükledim yine çözülmedi Yardımınızı bekliyorum

 8. hocam programınızı paylaştığınız için teşekkür ediyorum.ben windows 8 kullanıyorum.bende hata veriyor machine filan şeklinde bi uyarı veriyor.kod sayfası çıkıyor.ne yapmalıyım windows 8 64 bit kullanıyorum.teşeşkkür ederim.

 9. Hocam elinize sağlık programı indirince kod hatası vs verip kapanıyor office 2010 yüklü ondan olabilir. sizden ricam mehmettddemir@gmail.com adresine mail atabilirmiziniz.

 10. Allah emeğinizi zayi etmesin. Elinize sağlık

 11. Ömer Faruk Polat

  kıymetli hocam programınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum.ben de windows 8 kullanıyorum.bende hata veriyor machine filan şeklinde bi uyarı veriyor.kod sayfası çıkıyor.ne yapmalıyım windows 8 64 bit kullanıyorum.teşeşkkür ederim. açılmıyor. mail atarsanız memnun olurum. teşekkürler.

 12. Sayın Mahmut Sami OTLU hocam öncelikle böyle güzel bir program yaptığınız için Allah razı olsun işimizi kolaylaştırdınız. Ancak küçük bir eksiklik var. Öğrencilerden herhangi birine kısa süreli uzaklaştırma cezası verdiğimizde bu cezanın kaç gün olduğu ve hangi tarihlerde kullanılacağı Veliye ve öğrenciye verdiğimiz tebligat kısmının açıklama kısmına gelecek şekilde bir düzenleme yaparsanız çok harika olacak. Tekrar emeğinize sağlık diyorum saygılar sunuyorum.

  • Sayın Hocam, öğrencilerden herhangi birine kısa süreli uzaklaştırma cezası verdiğimizde bu cezanın kaç gün olduğu ve hangi tarihlerde kullanılacağı Veliye ve öğrenciye verdiğimiz tebligat kısmının açıklama kısmına elimizle yazarak zaten çıkıyor.
   mso

 13. hocam sistem çok güzel teşeşkkür ederim .ama evimde sistem açılıyor okulda açılmıyor.evdeki bilgisayarım 2007 yklü okulda 2010 ondan olabilir dedim ,okuldaki diğer2007 olan bilgisayarlardada denedim program açılmadı. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

 14. İyi günler kolay gelsin. Program için teşekkür ediyoruz. Bir sorunumuz var yardımcı olursanız seviniriz. Tanık ifade tutanağında 00/01/1900 ile ilgili konuda diye bir ifade geçiyor. Ayrıca ikinci tanığı ekleyince tutanak alırken hata veriyor.Bu sorunu nasıl çözebiliriz. Teşekkürler.

 15. Hocam 2013 ofis için uyarlama yapacak mısınız?

 16. Hüseyin ÖKSÜZ

  Değerli hocam, 28 Ekim 2016 tarihinde değişen Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinin Disiplinle ilgili maddelerini “Lise Disiplin Programına” işleyerek güncelleyip gönderirseniz sevinirim. e-Posta adresim: “hoksuz66@hotmail.com” Şimdiden sizlere teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

 17. YUNUS AKŞAHİN

  TAM İHTİYACA UYGUN BİR PROGRAM FAKAT PC KAYNAKLI GALİBA ÇOK FAZLA DONUYOR VE KAYDEDEMEDEN KENDİNİ KAPATIYOR BİLGİSAYARDA DESTEK PROGRAM FİLAN MI İSTİYOR
  BU HATAYI ÇOK VERİYOR ; RUNTİME ERROR 1004 METHOD SAVE OF OBJECT ‘ WORKBOOK’ FAİLED
  NE YAPMAM GEREKİR

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.