1 Nisan 2023 Cumartesi
Anasayfa » FİKRİM » 2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı
2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı

2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı

Son güncellenen  Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği doğrultusunda yeniden düzenlenmiştir. 2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı. Eksiklikleri varsa bildirirseniz güncelleme yapılarak daha kullanışlı bir hale geleceği kanaatindeyim.

“İdareci arkadaşlarıma faydalı olacağına inandığım bir çalışmam.Müdür, müdür başyardımcısı, müdür yardımcısı ve memurların bir yıl boyunca ay ay yapmaları gereken çalışmaları pansiyon dahil plana işlenmiştir.”

 

İsteyen arkadaşlara word dosyası şeklinde e-posta ile gönderilir. Yorum kısmına not bırakmanız yeterli.

Selam ve Dua ile…

  [Yükleme bulunamadı.]

 

64 yorum

 1. elinize sağlık hocam word halini alabilirsem bende okulum için düzenlemek istiyorum

 2. Hüseyin ÖKSÜZ

  Değerli hocam, öncelikle yapmış olduğunuz program ve planlarınız için size çok teşekkür ediyorum. Elinize, emeğinize sağlık. Değerli hocam, 2014-2015 idareci yıllık çalışma planını e-posta adresime Word dosyası olarak gönderirseniz size müteşekkir olurum. Selam, sevgi, saygı ve dua ile Allah’a emanet olunuz.

 3. Değerli hocam, öncelikle yapmış olduğunuz program ve planlarınız için size çok teşekkür ediyorum. Elinize, emeğinize sağlık. Değerli hocam, 2014-2015 idareci yıllık çalışma planını e-posta adresime Word dosyası olarak gönderirseniz size müteşekkir olurum. Selam, sevgi, saygı ve dua ile Allah’a emanet olunuz.

 4. hocam emeginize sağlık 2014-2015 idareci yıllık çalışma planını e-posta adresime Word dosyası olarak gönderebilir misiniz?

 5. Hocam, elinize sağlık, çok emek vermişsiniz. Tabi okulların özellikleri birbirinden farklı. Bu yüzden her okul kendi öznelinde güncelleme yapabilir. Bu programı kullanmak isterim; çok da beğendim, ama okuluma özel bir duruma getirmem için World formatında olması gerekir, yardımcı olursanız makbule geçer. Yardımlarınız ve emeğiniz için teşkkür ederim.

 6. Sayın Öğretmenin eline ve bilgine sağlık .2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı -ile md yrd çalışma planlarını word olarak gönderirsen sevinirim.İyi çalışmalar

 7. Sayın öğretmenim çalışmaların için teşekkürler.2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı -ile md yrd çalışma planlarını word olarak gönderirsen sevinirim.İyi çalışmalar

 8. Sayın öğretmenim çalışmaların için çok çok teşekkürler.2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı -ile md yrd çalışma planlarını word olarak gönderirsen sevinirim.İyi çalışmalar
  şimdiden teşekkürler

 9. Ömer BOZDOĞAN

  sayın hocam emekleriniz için çok teşekür ederim.2014-2015 eğitim yılı idareci çalışma programını pdf olarak gönderirseniz çok sevinirim saygılarımla çalışmalarınızın devamını dilerim

 10. merhaba hocam emeğinize saplık Word halini atarsanız sevinirim.

 11. Emeğinize sağlık hocam, okulumuza uyarlayabilmemiz için Word dosyası biçiminde nasıl edinebilirizz acaba?

 12. Değerli hocam, öncelikle yapmış olduğunuz program ve planlarınız için size çok teşekkür ediyorum. Elinize, emeğinize sağlık. Değerli hocam, 2014-2015 idareci yıllık çalışma planını e-posta adresime Word dosyası olarak gönderirseniz size müteşekkir olurum. Selam, sevgi, saygı ve dua ile Allah’a emanet olunuz.

 13. güzel bir çalışma olmuş hocam. Tebrik ederim.

  Word halini de gönderebilirseniz çok teşekkür ederim. 🙂

 14. pdf formatında inceledim,çok güzel olmuş hocam.Okuluma uyarlayabilmek için word formatında göndermenizi rica etsem.. kolay gelsin

 15. Sayın Hocam, çalışmalarınızı yakından takip ediyor ve takdir ediyorum. Pdf formatındaki çalışmaları kendi okullarımıza uyarlayabilmemiz için word formatında siteye yüklerseniz ya da adresime gönderirseniz çok mutlu oluruz hocam. Yeni çalışmalarınızı dört gözle bekliyoruz Hocam.

 16. Sayın hocam merhaba. Çalışmalarınızdan ve paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Allah yapmış olduğunuz yardımların karşılığını öbür tarafta fazlasıyla verir inşaallah. İdareci çalışma planını neden pdf olarak paylaştınız. Word olsa daha iyi olmazmıydı. Zahmet olmazsa word olarak alabilirmiyiz. Allah yardımcınız olsun.

 17. Sayın hocam çalışmalarınız çok güzel ve orjinal…Allah razı olsun…Yöneticlğe yeni başladım aihl de çokça yardıma ihtiyacım var…Bu planı word olarak atarsanız çok memnun olurum…

 18. hocam çalışmanız çok başarılı diğer planlara göre daha kullanışlı.emeğinize sağlık Word dosyası olarak alabilirsem çok memnun olurum

 19. Değerli Öğretmenim.. 2014-2015 idareci yıllık çalışma planını e-posta adresime Word dosyası olarak gönderebilir misiniz. Yardımlarınız ve paylaşımlarınız için çok teşekkürlerrrr..

 20. Hocam merhabalar 2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı word versiyonu gönderirseniz çok memnun olurum geçen seneki gibi çok faydalı olacaktır ellerinize sağlık

 21. Sayın Öğretmenin eline sağlık 2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı -ile md yrd çalışma planlarını word olarak gönderirsen sevinirim.İyi çalışmalar

 22. İSMAİL KOCAKIŞLA

  Sayın hocam Word dosyası şeklinde göndermeniz mümkünse sevinirim. Şimdiden teşekkürler

 23. Sayın hocam elinize sağlık, emeğiniz için teşekkür ederiz. Word dosyası olarak gönderirseniz memnun olurum.Kolay gelsin!

 24. Emrah DEMİRAL

  Allah razı olsun hocam, emeğinize sağlık. Paylaşımcı olmak bir İmam Hatip Lisesi öğretmenine herkesten daha çok yakıştığını sizinle gördüm. Göndereceğiniz Word dosyası için şimdiden teşekkür ediyorum.

 25. emeğinize saglik değerli hocam Word dosyasi olarak bekliyorum tesekkurler

 26. Hocam elinize, emeğinize sağlık. Bizim için çok faydalı bir çalışma olmuş. Benim de okul için kullanabilmem adına çalışmanızı Word olarak benimle paylaşırsanız çok müteşekkir olurum. Hayırlı çalışmalar.

 27. hocam çalışma için teşekkürler bir örneğini gönderirseniz

 28. çalışmalarınız teşekkürler World olarak mailime gönderebilirmisiniz

 29. Hocam, emeğinize sağlık, sa’yiniz meşkur ameliniz makbul olsun. Word olarak göndermenizi dilerim. İyi Çalışmalar.

 30. hocam hazırlamış oldugunuz yılık çalışma planından banada word dosyası olarak gönderirseniz sevinirim tşkler

 31. HOCAM ÇALIŞMALARINI BEĞENİ İLE TAKİP EDİYORUM.
  ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİNE AİT İDARECİ YILLIK ÇALIŞMA PLANLARINIZI ALMAK İSTİYORUM (WORD BELGESİ FORMATINDA) GÖNDERİRSENİZ ÇOK AMA ÇOK MAKBULE GEÇECEKTİR.
  Hüseyin BAYIR Ordu-Çaybaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü
  Burak_Taha_Furkan@hotmail.com
  Selam ve dua ile 0505 656 04 13

 32. Elinize sağlık. Word Halini Bende Alabilirmiyim. Teşekkürler.

 33. İDRİS MAKİNECİ

  hocam 2014-2015 yıllık çalışma planını gönderirisen sevinirim selamlar Osmancık AİHL

 34. HOCAM ÇALIŞMALARINI BEĞENİ İLE TAKİP EDİYORUM.
  2014-2015 İDARECİ YILLIK ÇALIŞMA PLANLARINIZI ALMAK İSTİYORUM (WORD BELGESİ FORMATINDA) GÖNDERİRSENİZ ÇOK AMA ÇOK MAKBULE GEÇECEKTİR.

 35. Merhabalar. 2014-205 lise irade çalışma planını word olarak gönderirseniz sevinirim. Emeginize sağlık kolay gelsin.

 36. Hocam ellerinize sağlık. Programlarınız çok güzel. Sizin gibi idarecilerle çalışmak okul için ayrıcalık olsa gerek. 2014 2015 idareci yıllık çalışma planlarınızı almak istiyorum. Teşekkür ederim.

 37. Sayın hocam çalışmalarınızı ve programlarınızı yararlı bulduğum için takip ediyorum. Ellerinize emeğinize sağlık. 2014-2015 idareci çalışma planını gönderirseniz memnun olurum. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

 38. Sayın Müdürüm çalışmalarınızı takip ediyorum.Yeni müdürlerdenim. Ellerinize sağlık emeğinize sağlık 2014 2015 ıdareci çalışma programını gönderirseniz memnun olacağım.selam ve dua ile.

 39. hocam çalışmalarınız çok güzel ve özenle hazırlamışınız. Ellerinize sağlık. Mail adresime Anadolu Lisesi Çalışma Programını gönderirseniz sevinirim. Teşekür ederim

  • hocam elinize sağlık çok ayrıntılı çalışmışsınız. ben bunu yatılı bölge ortaokulunda kullanacam. bana Word olarak atarsanız sevinirim. selam ve hürmetler.

 40. Emeğinize sağlık hocam. Mail adresime Anadolu Lisesi Çalışma Programını gönderirseniz sevinirim. Teşekür ederim.

 41. Sayın hocam eline sağlık 2014-2015 İdareci Yıllık Çalışma Planı -ile müdür yardımcısı çalışma planlarını word olarak mail adresime gönderirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim

 42. Öncelikle emeğinize sağlık hocam. Gerçekten çok güzel çalışmalar yapıyorsun. Ancak yorum yapmayı ve programınızın doc halini vermeyi şarta bağlamanızı kınıyorum. Benim okulum ilkokul ve ortaokul bir arada yıllık çalışma planı ve şablonunuzun doc halini bana gönderirseniz Allah razı olsun göndermeseniz de Allah razı olsun. Çok af edersin ama kendimi dilenci gibi hissediyorum.

 43. İsmail HAkkı GÜVEN

  elinize sağlık hocam word halini alabilirsem memnun olurum. bende okulum için düzenlemek istiyorum

 44. elinize sağlık hocam word halini alabilirsem memnun olurum. Aynı statüdeki bir lisede çalışıyorum. okulumuz için düzenlemek istiyorum. Allah razı olsun…

 45. Ali Rıza YILMAZ

  sayın hocam eline, beynine sağlık. Zaman ayırıp bu çalışmaları yapıp kullanıma sunman ve mevzuatı takip ederek yenilemen takdire şayan. Allah’a emanet ol. Selam ve dua.

 46. s.a. hocam yıllık açlışma programını ekremkurt79@gmail.com mail atarsanız çok sevinirim. kolay gelsin.

 47. S.A. Kıymetli Hocam elinize sağlık güzel bir çalışma yapmışsınız. Bu planı okul olarak kendimize göre güncellemekte sakınca yoktur inşallah özellikle benim çalıştığım okul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olduğu için diyorum. Hazırladığınız planın ekleri varsa onlarla beraber Word belgesi olarakta almak isterim. Saygı, sevgi, selam ve dua ile…

 48. Değerli meslektaşım elinize sağlık. Allah razı olsun çok güzel olmuş, Eğer word olarak gönderirseniz sevinirim.
  Saygılarımla

 49. Mehmet KÜÇÜK

  Değerli öğretmenim emeğinize sağlık. Başarılı Çalışma. Word dokümanı olarak mail atabileceğinizi belirtmişsiniz. Eğer mailime gönderirseniz çok sevinirim. saygılarımla

 50. değerli hocam idareci yıllık plan gönderirmisiniz.koordinatör müdür yrd. yıllık plan var mı saygılar

 51. İsmail GÖKTÜRK

  İdareci yıllık çalışma planlarını Word formatında gönderebilir misiniz. Şimdiden teşekkürler

 52. Özlem KARAÇAR

  Sayın hocam,geçtiğimiz yıl da çok faydalandığım planınızı istemekte geciktim ancak Word dosyasını gönderirseniz minnettat kalırım selam ve dua ile iyi çalışmalar

 53. Ramazan KÜÇÜKALA

  Hocam emeğinize sağlık word olarak dosyayı gönderebilirseniz memnun olcağım teşekkürler

 54. Emeğinize sağlık hocam world dosyası olarak gönderebilirseniz memnun olurum. şimdiden teşekkürler

 55. sayın hocam emeğinize sağlık. word dosyası olarak gönderebilir misiniz?

 56. Sayın hocam, elinize ve emeğinize sağlık. Bilgi paylaşıldıkça anlam kazanır. Allah razı olsun. Word formatını istirham ederim. Selam ve dua ile kalın

 57. selçuklu m.t.a.l. idareciyim.bu yıl planlamasında faydalanmak isstiyorum word gönderirseniz memnun olurum.

 58. mehmet zeki akar

  Mahmud Sami hocam elinize sağlık ben de bir word belgesi olarak rica ediyorum
  kolay gelsin. teşekkürler

 59. Şükrü DEMİREZ

  Değerli hocam elinize emeğinize
  sağlık ben de bir word belgesi olarak rica ediyorum
  kolay gelsin. teşekkürler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.